
PREMIUM HASH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g blue dry organic | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g royal 120u oreoz | £49.11 | $65.00 | £14.03/g |
| 3.5g | 3.5 g royal 120u berry pie | £49.11 | $65.00 | £14.03/g |
| 3.5g | 3.5 g terpy guys banana punch | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 7g | 7 g blue dry organic | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 7g | 7 g royal 120u oreoz | £75.56 | $100.00 | £10.79/g |
| 7g | 7 g royal 120u berry pie | £75.56 | $100.00 | £10.79/g |
| 7g | 7 g terpy guys banana punch | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 14g | 14 g blue dry organic | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 14g | 14 g royal 120u oreoz | £136 | $180.00 | £9.71/g |
| 14g | 14 g royal 120u berry pie | £136 | $180.00 | £9.71/g |
| 50g | 50 g blue dry organic | £310 | $410.00 | £6.20/g |
| 100g | 100 g blue dry organic | £529 | $700.00 | £5.29/g |
Price history
Tracked since 25 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.29/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (42% cheaper).
Seller: DabmanUK has 2 live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 4 reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Here we have a selection of premium hash listed. Royal 120u Oreoz Berry pie Terpy guys plasma frozen Blue dry organic



