
Fruitse Stamp- Authentic Moroccan Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 14g | 14 g | £90.67 | $120.00 | £6.48/g |
| 28g | 28 g | £151 | $200.00 | £5.40/g |
| 100g | 100 g bar | £397 | $525.00 | £3.97/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.97/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (56% cheaper).
Seller: HigherHealing has 4 live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 150+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Authentic Moroccan hash. Real, traditional Moroccan hash with a strong, slightly skunky aroma and a lovely, soft texture that’s easy to work with. Clean and smooth, with the classic taste and quality you’d expect from genuine Moroccan polle…



