biggysearch ♥ LB status

*KING HASSAN HASH* 20% EXTRA - FREE SHIPPING

🇬🇧 Ships from United Kingdom Hash about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g premium highly rated £23.42 $31.00 £6.69/g
7g 7 g premium highly rated £46.85 $62.00 £6.69/g
14g 14 g premium highly rated £87.65 $116.00 £6.26/g
28g 28 g premium highly rated £129 $171.00 £4.61/g
50g 50 g premium highly rated £227 $300.00 £4.53/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£4.53/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (50% cheaper).

Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar hash listings

All hash by £/g
Listing description

King Hassan Is A Type Of Hash That Is Light In Color And Typically Has A Smooth Texture. King Hassan Is Known For Its Mild Flavor And Aroma, Often Described As Sweet And Earthy. Smokers Appreciate Its Balanced Effects, Which Can Provide …