
*MOROCCAN AMNESIA HYBRID* HASH 10% EXTRA-FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 grams hash | £20.40 | $27.00 | £5.83/g |
| 7g | 7 grams hash | £39.29 | $52.00 | £5.61/g |
| 14g | 14 grams hash | £70.27 | $93.00 | £5.02/g |
| 28g | 28 grams hash | £124 | $164.00 | £4.43/g |
| 50g | 50 grams hash | £206 | $273.00 | £4.13/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.13/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (55% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Moroccan Amnesia Hybrid Hash is where old school craftsmanship meets next level clarity. Hand pressed using traditional Moroccan methods, this hash combines the uplifting power of Amnesia Haze with a smooth, flavorful smoke thats rich in he…



