
*BANANA OG KUSH* HASH 20% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g premium highly rated | £24.93 | $33.00 | £7.12/g |
| 7g | 7 g premium highly rated | £49.87 | $66.00 | £7.12/g |
| 14g | 14 g premium highly rated | £91.43 | $121.00 | £6.53/g |
| 28g | 28 g premium highly rated | £141 | $187.00 | £5.05/g |
| 50g | 50 g premium highly rated | £227 | $300.00 | £4.53/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.53/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (50% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Banana OG Kush Hash Is Known For Its Distinctive Pine And Citrus Aroma, It Is Made From The World-Famous OG KUSH Resulting In A Flower-Based Hash Resulting In High THC Levels Smokers Love This Product For Its Skunky Aromas And Strong And L…



