
Blonde hash. Top grade
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £20.78 | $27.50 | £5.94/g |
| 7g | 7 gram | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 gram | £71.78 | $95.00 | £5.13/g |
| 28g | 28 gram | £140 | $185.00 | £4.99/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.99/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (45% cheaper).
Seller: 420buds has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 1,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
We have some new top grade Blonde commercial hash. 1 king stamp on these bars Super soft blonde Fruity citrus hash Can literally just pull apart with fingers. No heat needed.



