
PINEAPPLE BELDIA HASH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g extra stealth fast shipping | £19.65 | $26.00 | £5.61/g |
| 7g | 7 g extra stealth fast shipping | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 g extra stealth fast shipping | £71.03 | $94.00 | £5.07/g |
| 28g | 28 g extra stealth fast shipping | £132 | $175.00 | £4.72/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.72/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (48% cheaper).
Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Super soft fruity hash. Excellent price point as usual. Breaks easily by the touch of fingers.



