biggysearch ♥ LB status

Commercial Hash Listing

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Eddys Hashbar has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-13 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g1 3.5g rolex£27.65$35.00£7.90/g
3.5g3.5 g tennents super£27.65$35.00£7.90/g
3.5g3.5 g nhs£27.65$35.00£7.90/g
7g1 7g tenants super(sundaysmokesale)£39.50$50.00£5.64/g
7g1 7g rolex£51.35$65.00£7.34/g
7g7 g tennents super£51.35$65.00£7.34/g
7g7 g nhs£51.35$65.00£7.34/g
14g1 14g rolex£98.75$125.00£7.05/g
14g14 g tennents super£98.75$125.00£7.05/g
14g14 g nhs£98.75$125.00£7.05/g
28g1 28g rolex£194$245.00£6.91/g
28g28 g tennents super£194$245.00£6.91/g
28g28 g nhs£194$245.00£6.91/g
50g50 g tenants super£276$350.00£5.53/g
50g50 g rolex£276$350.00£5.53/g
100g100 g tenants super£474$600.00£4.74/g
100g100 g rolex£474$600.00£4.74/g
Listing description

Moroccan and Spanish commercial hashes listed together now to try and load the page faster .See pictures and listing for brief details. Last bits left of the old listings also still available.

Live hash on LittleBiggy now

See all