
Cold Pressed Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g black runtz | £40.05 | $53.00 | £5.72/g |
| 14g | 14 g stardawg | £66.49 | $88.00 | £4.75/g |
| 14g | 14 g black runtz | £75.56 | $100.00 | £5.40/g |
| 28g | 28 g stardawg | £117 | $155.00 | £4.18/g |
| 28g | 28 g black runtz | £142 | $188.00 | £5.07/g |
| 56g | 56 g stardawg | £224 | $297.00 | £4.01/g |
| 56g | 56 g black runtz | £268 | $355.00 | £4.79/g |
| 112g | 112 g stardawg | £428 | $567.00 | £3.83/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.83/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (58% cheaper).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB https://littlebiggy.org/link/k1BqUX Here we have some nice uk cold pressed hash nice flavor smooth …



