biggysearch ♥ LB status

Top Tier Moroccan Hash

No longer listed on LittleBiggy. This hash from strainsburys has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 grams bob marley£22.26$30.00£6.36/g
7g7 grams bob marley£44.52$60.00£6.36/g
14g14 grams bob marley£74.20$100.00£5.30/g
28g28 grams bob marley£134$180.00£4.77/g
Listing description

BETTER Hash at a BETTER Price and a BETTER Service than others :) Don't get your hash from drunk dudes at bars, Get them from Strainsbury's Supermarket! The Bob Marley Hash has a beautiful smoke and high, Its a Sativa dominant Beldia Moro…

Live hash on LittleBiggy now

See all