
Cannabis Stamp- Morrocan Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 14g | 14 g | £90.67 | $120.00 | £6.48/g |
| 28g | 28 g | £151 | $200.00 | £5.40/g |
| 100g | 100 g bar | £397 | $525.00 | £3.97/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.97/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (56% cheaper).
Seller: HigherHealing has 4 live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 150+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Good-quality Moroccan pollen hash bars… Clean, smooth, and authentic, with the classic texture and taste you’d expect from traditional Moroccan hash. Perfect for those who know and appreciate real, reliable hash



