
WATERMELON ZKITTLEZ TRIM
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 28g | 28 gram | £34.00 | $45.00 | £1.21/g |
| 56g | 56 gram | £64.23 | $85.00 | £1.15/g |
| 84g | 84 gram | £90.67 | $120.00 | £1.08/g |
Price history
Tracked since 18 Sep 2026 (checked hourly, logged on change): 3 price changes recorded across 3 sizes. The cheapest size (84g) is 4% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28g | 28 gram | £34.00 | £34.00 | £37.78 | 18 Sep 2026 | 1 (last 19 Sep 2026) |
| 56g | 56 gram | £64.23 | £64.23 | £68.00 | 18 Sep 2026 | 1 (last 19 Sep 2026) |
| 84g | 84 gram | £90.67 | £90.67 | £94.45 | 18 Sep 2026 | 1 (last 18 Sep 2026) |
How this compares
£1.08/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (28% cheaper).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gMore Watermelon Zkittlez listings →
Listing description
Watermelon Zkittlez Trim.



