
***DUSTSHAKE 2021***FREE 1st CLASS RM DELIVERY***
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 5g | 5 g | £12.09 | $16.00 | £2.42/g |
| 10g | 10 g | £19.65 | $26.00 | £1.96/g |
| 20g | 20 g | £34.76 | $46.00 | £1.74/g |
| 60g | 60 g | £79.34 | $105.00 | £1.32/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.32/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (12% cheaper).
Seller: MKK2020 has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 5,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
HNY to all my Biggas! This is our dustshake all trimmed and cured accumulated over the last couple of months of 2020 which consist of strains such as, OG Kush, Lemon Haze UK, El Chapo & Citrus Haze All dust have been cured at room t…



