
Famous Rambo AAA SHAKES!! 10/10!!!
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g shake | £16.09 | $21.30 | £2.30/g |
| 14g | 14 g shake | £28.14 | $37.24 | £2.01/g |
| 28g | 28 g shake promotion | £37.78 | $50.00 | £1.35/g |
| 28g | 28 g shake | £47.72 | $63.16 | £1.70/g |
| 50g | 50 g shake | £79.59 | $105.34 | £1.59/g |
| 100g | 100 g shake | £141 | $187.26 | £1.41/g |
| 250g | 250 g shake | £330 | $436.24 | £1.32/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.32/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (12% cheaper).
Seller: rambouk2uk has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 350+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
Please help support us by using this link to buy: https://littlebiggy.org/link/cC6N8t Howdy Troops 🫡 We now have a new range of top quality shakes available, all great flavors these are the best shakes on the market. 🔥🔥🔥 The best we…



