
Mixed small bud/dust/shake
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g | £13.60 | $18.00 | £1.94/g |
| 14g | 14 g | £22.67 | $30.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g | £34.00 | $45.00 | £1.21/g |
| 56g | 56 g | £64.23 | $85.00 | £1.15/g |
| 112g | 112 g | £125 | $165.00 | £1.11/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.11/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (26% cheaper).
Seller: Herb4Life has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 300+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
New batch of kush. Includes small pea size nuts and still packs a nice punch This is perfect for blunts, edibles, concentrates,dry vape or even mixed with tobacco to smoke a joint! Good way to save money to mix with bud. Recorded delivery…



