biggysearch ♥ LB status

Shake Dust Mix

No longer listed on LittleBiggy. This shake & trim from Dopey has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Shake & Trim
WeightVarietyGBPUSD£/g
28g28 g includes rm tracked 24hr£45.31$60.00£1.62/g
56g56 g£79.29$105.00£1.42/g
112g112 g£143$190.00£1.28/g
Listing description

Currently in stock Black Sherbet. Brand new batch from my best shake supplier much better than the last batch. Nice quality shake and dust with small buds and also some plant MINIMAL plant matter. Perfect for making oils, edibles, or …

Live shake & trim on LittleBiggy now

See all