
HIGH THC TRIM X SHAKE *FREE SHIPPING*
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g | £15.11 | $20.00 | £2.16/g |
| 14g | 14 g | £20.78 | $27.50 | £1.48/g |
| 28g | 28 g | £37.78 | $50.00 | £1.35/g |
| 56g | 56 g | £71.78 | $95.00 | £1.28/g |
| 112g | 112 g | £136 | $180.00 | £1.21/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.21/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (19% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
Exactly what it says on the tin guys. This is perfect for extracting, cooking or topping up your joint. Best value for money you will find on LB TGT Guarantee Happy Shopping X



