
MAC 1 TRIM
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 14g | 14 g extra stealth fast shipping | £24.18 | $32.00 | £1.73/g |
| 28g | 28 g extra stealth fast shipping | £48.36 | $64.00 | £1.73/g |
| 56g | 56 g extra stealth fast shipping | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 112g | 112 g extra stealth fast shipping | £166 | $220.00 | £1.48/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.48/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
NEW STOCK JAFFA GLUE



