
SHAK / TRIM
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 g | £7.56 | $10.00 | £3.78/g |
| 7g | 7 g | £12.85 | $17.00 | £1.84/g |
| 14g | 14 g | £24.18 | $32.00 | £1.73/g |
| 28g | 28 g | £44.20 | $58.50 | £1.58/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.58/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (5% dearer).
Seller: The fall guy has 3 live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 350+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
New vendor 2025 Hello to you all, we are a London based vendor new here and would like to introduce our MIXED UK & CALI SHAKE/TRIM to you all. Please bare with us as we are still new 🙏❤️



