
TIZER TRIM AND SHAKE - BEST SHAKE ON LITTLEBIGGY
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g extra stealth fast shipping | £16.62 | $22.00 | £2.37/g |
| 14g | 14 g extra stealth fast shipping | £25.69 | $34.00 | £1.84/g |
| 28g | 28 g extra stealth fast shipping | £42.31 | $56.00 | £1.51/g |
| 56g | 56 g extra stealth fast shipping | £84.63 | $112.00 | £1.51/g |
| 112g | 112 g extra stealth fast shipping | £169 | $224.00 | £1.51/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.51/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
Tizer flavour, a bit zesty and zkittly just like tizer the strain



