
Dy's Dankest Hash Bars
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £20.78 | $27.50 | £5.94/g |
| 7g | 7 gram | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 gram | £71.78 | $95.00 | £5.13/g |
| 28g | 28 gram | £140 | $185.00 | £4.99/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.99/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (45% cheaper).
Seller: 420buds has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 1,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
New hash bars in stock Stamped with dys darkest, These are some nice soft old school hash bars. Darker in colour compared to the blonde. Really soft at room temperature. No need for flame.



