biggysearch ♥ LB status

LA MOUSSE

🇬🇧 Ships from United Kingdom Hash about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 gram £18.89 $25.00 £5.40/g
7g 7 gram £34.00 $45.00 £4.86/g
14g 14 gram £64.23 $85.00 £4.59/g
28g 28 gram £125 $165.00 £4.45/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£4.45/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (51% cheaper).

Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar hash listings

All hash by £/g
Listing description

La Mousse Morrocan Hash Super soft clean la mousse great value for money.