
*'00' MAROC POLM* 20% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g premium highly rated | £22.67 | $30.00 | £6.48/g |
| 7g | 7 g premium highly rated | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g premium highly rated | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g premium highly rated | £125 | $165.00 | £4.45/g |
| 50g | 50 g premium highly rated | £227 | $300.00 | £4.53/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.45/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (51% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
‘00’ Is One Of The Most Popular Types Of Hash, It Is Known For Its Rich Aroma, Smooth Texture, And Potent Effects. The Hash Is Typically Made From High-Quality Hash Grown In The Region Of Ketama, Which Is World Renowned For Its Long History…



