biggysearch ♥ LB status

Premium Blonde La Mousse Hash

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Hash Sultan has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 grams premium mousse£18.55$25.00£5.30/g
3.5g3.5 grams king fruit£18.55$25.00£5.30/g
7g7 grams premium mousse£33.39$45.00£4.77/g
7g7 grams king fruit£33.39$45.00£4.77/g
14g14 grams£63.07$85.00£4.50/g
14g14 grams king fruit£63.07$85.00£4.50/g
28g28 grams premium mousse£122$165.00£4.37/g
28g28 grams king fruit£122$165.00£4.37/g
56g56 grams premium mousse£223$300.00£3.98/g
56g56 grams king fruit£223$300.00£3.98/g
each1 slab (bar) king fruit£319$430.00size unclear
Listing description

Premium La Mousse is a beautiful sativa dominant blonde hash imported from Spain and produced in Morocco (Currently Casper Stamp). This is a commercial hash type, very popular yet wonderful. I go through many many different commercial hash …

Live hash on LittleBiggy now

See all