
GARY PAYTON
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g gary payton | £24.56 | $32.50 | £7.02/g |
| 7g | 7 g gary payton | £47.23 | $62.50 | £6.75/g |
| 14g | 14 g gary payton | £88.78 | $117.50 | £6.34/g |
| 28g | 28 g gary payton | £172 | $227.50 | £6.14/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.14/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (6% cheaper).
Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
A collab between Cookies and Kenny Dumetz of Powerzzzup Genetics, Gary Payton is a highly coveted hybrid marijuana strain bred by Powerzzzup Genetics and named after the NBA Hall of Famer.



