biggysearch ♥ LB status

🇬🇧 Skywalker OG

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
2g 2 grams £26.45 $35.00 £13.22/g
3.5g 3.5 grams £37.78 $50.00 £10.79/g
7g 7 grams £71.78 $95.00 £10.25/g
14g 14 grams £106 $140.00 £7.56/g
28g 28 grams £189 $250.00 £6.75/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£6.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% dearer).

Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Skywalker Og listings →

Listing description

Skywalker OG, also known as "Skywalker OG Kush" to many members of the cannabis community, is an indica dominant hybrid (85% indica/15% sativa) strain that is a potent cross between the hugely popular Skywalker X OG Kush strains. …