
*LEMON TREE* 20% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g premium flower | £24.93 | $33.00 | £7.12/g |
| 7g | 7 g premium flower | £48.36 | $64.00 | £6.91/g |
| 14g | 14 g premium flower | £93.69 | $124.00 | £6.69/g |
| 28g | 28 g premium flower | £162 | $215.00 | £5.80/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.80/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (11% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Lemon Tree Is A Popular Hybrid Strain Known For Its Unique Citrus Aroma This Strain Is A Cross Between Lemonxsour Diesel, Resulting In A Potent And Uplifting Experience For Users. Lemon Tree Is Often Praised For Its Balanced Effects, Offe…



