biggysearch ♥ LB status

🇬🇧 Rubikz

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
2g 2 grams £26.45 $35.00 £13.22/g
3.5g 3.5 grams £37.78 $50.00 £10.79/g
7g 7 grams £71.78 $95.00 £10.25/g
14g 14 grams £106 $140.00 £7.56/g
28g 28 grams £189 $250.00 £6.75/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£6.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% dearer).

Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

BRAND NEW BATCH FROM THE SAME GROWER OF SKYWALKER AND ICC! DONT MISS OUT ON THIS ONE! Rubikz (also referred to as Rubikz Cube) is an indica-dominant hybrid strain. It is a cross between Z Cube and Z Cube BX2. The strain is characterized by…