
*UK GELONADE* 20% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g premium highly rated | £24.93 | $33.00 | £7.12/g |
| 7g | 7 g premium uk flower | £48.36 | $64.00 | £6.91/g |
| 14g | 14 g premium uk flower | £93.69 | $124.00 | £6.69/g |
| 28g | 28 g premium uk flower | £161 | $213.00 | £5.75/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (12% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Gelonade Is A Popular Cannabis Strain Known For Its Unique Combination Of Gelato And Lemon Tree Genetics. UK GROWN This Batch Is UK Grown And Offers Excellent Value For The Quality Of Flower In Stock This Hybrid Strain Is Celebrated For …



