
*LA MOUSSE HASH* 10% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 grams highly rated | £21.16 | $28.00 | £6.05/g |
| 7g | 7 grams highly rated | £40.80 | $54.00 | £5.83/g |
| 14g | 14 grams highly rated | £77.07 | $102.00 | £5.50/g |
| 28g | 28 grams highly rated | £125 | $165.00 | £4.45/g |
| 50g | 50 grams highly rated | £227 | $300.00 | £4.53/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.45/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (51% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
La Mousse Hash is a unique form of cannabis concentrate known for its light, fluffy, and soft texture. The name La Mousse is derived from the French word for foam, which describes the airy consistency of the product. This texture is achieve…



