
Premium Sugar Leaf Mix
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g parcel box | £15.11 | $20.00 | £2.16/g |
| 14g | 14 g parcel box | £26.45 | $35.00 | £1.89/g |
| 28g | 28 g parcel box | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 56g | 56 g parcel box | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 112g | 112 g parcel box | £159 | $210.00 | £1.42/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.42/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (5% cheaper).
Seller: ZAZA has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 1,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
High-quality trim made up of frosty sugar leaves and small broken flower pieces, collected from premium Zaza harvests. This trim is resin-rich, aromatic, and far above standard shake — perfect for those who know how to make the most out of …



