
Dawg Shake
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 10g | 10 grams sample | £22.26 | $30.00 | £2.23/g |
| 14g | 14 grams | £29.68 | $40.00 | £2.12/g |
| 28g | 28 grams | £44.52 | $60.00 | £1.59/g |
| 56g | 56 grams | £81.62 | $110.00 | £1.46/g |
| 112g | 112 grams | £160 | $215.00 | £1.42/g |
| 224g | 224 grams | £304 | $410.00 | £1.36/g |
Listing description
Classic Strainsburys Dawg shake - super smelly, nicely cured, kicks like a mule with its balls wrapped in duct tape and nice buddy content.





