biggysearch ♥ LB status

High Grade Skywalker OG Shake

No longer listed on LittleBiggy. This flower from strainsburys has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
10g10 grams sample£22.26$30.00£2.23/g
14g14 grams£29.68$40.00£2.12/g
28g28 grams(1oz)£44.52$60.00£1.59/g
56g56 grams(2oz)£81.62$110.00£1.46/g
112g112 grams(4oz)£160$215.00£1.42/g
224g224 grams(8oz)£304$410.00£1.36/g
Listing description

High in THC, low in price ! New Batch - Summer September 2026 - Wedding Cake 🎂

Live flower on LittleBiggy now

See all