biggysearch ♥ LB status

Hash - top commercial

No longer listed on LittleBiggy. This hash from northcollective249 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-06 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇩🇪 Shipped from Germany Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
5g5 grams£39.50$50.00£7.90/g
10g10 grams£59.25$75.00£5.92/g
20g20 grams£103$130.00£5.13/g
30g30 grams£146$185.00£4.87/g
40g40 grams£194$245.00£4.84/g
50g50 grams (half plate)£225$285.00£4.50/g
60g60 grams£253$320.00£4.21/g
70g70 grams£300$380.00£4.29/g
80g80 grams£324$410.00£4.05/g
90g90 grams£344$435.00£3.82/g
100g100 grams (full plate)£383$485.00£3.83/g
Listing description

(30.08.2026) Oldschool Mousse - classical hash smell, good stone! 𝐩𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐬𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐮𝐬 𝐟𝐨𝐫 𝐟𝐫𝐞𝐞 𝐛𝐲 𝐮𝐬𝐢𝐧𝐠 𝐨𝐮𝐫 𝐫𝐞𝐟𝐞𝐫𝐫𝐚𝐥 𝐥𝐢𝐧𝐤 𝐛𝐞𝐟𝐨𝐫𝐞 𝐩𝐮𝐫𝐜𝐡𝐚𝐬𝐞: https://littlebiggy.net/link/dt9wkx

Live hash on LittleBiggy now

See all