
Moroccan Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g tutti frutti | £35.51 | $47.00 | £5.07/g |
| 7g | 7 g la mousse | £35.51 | $47.00 | £5.07/g |
| 14g | 14 g tutti frutti | £65.74 | $87.00 | £4.70/g |
| 14g | 14 g la mousse | £65.74 | $87.00 | £4.70/g |
| 28g | 28 g tutti frutti | £121 | $160.00 | £4.32/g |
| 28g | 28 g la mousse | £121 | $160.00 | £4.32/g |
| 56g | 56 g tutti frutti | £226 | $299.00 | £4.03/g |
| 56g | 56 g la mousse | £226 | $299.00 | £4.03/g |
| 112g | 112 g tutti frutti | £412 | $545.00 | £3.68/g |
| 112g | 112 g la mousse | £412 | $545.00 | £3.68/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 10 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g tutti frutti | £35.51 | £35.51 | £35.51 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g la mousse | £35.51 | £35.51 | £35.51 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g tutti frutti | £65.74 | £65.74 | £65.74 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g la mousse | £65.74 | £65.74 | £65.74 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g tutti frutti | £121 | £121 | £121 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g la mousse | £121 | £121 | £121 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 56g | 56 g tutti frutti | £226 | £226 | £233 | 7 Aug 2026 | 1 (last 30 Aug 2026) |
| 56g | 56 g la mousse | £226 | £226 | £233 | 12 Aug 2026 | 1 (last 30 Aug 2026) |
| 112g | 112 g tutti frutti | £412 | £412 | £412 | 30 Aug 2026 | 0 |
| 112g | 112 g la mousse | £412 | £412 | £412 | 30 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£3.68/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (60% cheaper).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB https://littlebiggy.org/link/k1BqUX LA Mousse Just landed 32% THC Soft and fluffy easy to work with …



