biggysearch ♥ LB status

PREMIUM PISTACHIO BELDIA HASH

🇬🇧 Ships from United Kingdom Hash about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g extra stealth fast shipping £18.89 $25.00 £5.40/g
7g 7 g extra stealth fast shipping £37.78 $50.00 £5.40/g
14g 14 g extra stealth fast shipping £68.00 $90.00 £4.86/g
28g 28 g extra stealth fast shipping £128 $170.00 £4.59/g
56g 56 g extra stealth fast shipping £219 $290.00 £3.91/g
100g 100 g extra stealth fast shipping £340 $450.00 £3.40/g

Price history

Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£3.40/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (63% cheaper).

Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar hash listings

All hash by £/g
Listing description

A dense, multi-layered "gummy" consistency that holds its shape under pressure. our hash provides a smooth, aromatic profile.