biggysearch ♥ LB status

Cali Shake

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Wake and Shake has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
14g14 grams£29.68$40.00£2.12/g
28g28 grams£44.51$59.99£1.59/g
56g56 grams£81.61$109.99£1.46/g
112g112 grams£153$205.99£1.36/g
Listing description

New Batch - Wedding Cake Gassy, cakey, fluffy shake Clean, no bs, no big twigs, no fan leaves, couple small popcorn buds, tiny crushed buds. It's what you see in the picture! (and a bit more)

Live flower on LittleBiggy now

See all