
Master Kush *Free Shipping*
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £6.80 | $9.00 | £6.80/g |
| 3.5g | 3.5 g | £20.78 | $27.50 | £5.94/g |
| 7g | 7 g | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 g | £73.67 | $97.50 | £5.26/g |
| 28g | 28 g | £144 | $190.00 | £5.13/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.13/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (44% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Classic earthy hash richness layered with sandalwood spice and deeply tranquil, old-school indica composure. A-Level Cali Note: These are quality Cali selections focused on strong value—good flavour, solid smoke, and reliable overall quali…



