biggysearch ♥ LB status

Silver Bubble Trim

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-21 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
28g28 gram£33.63$45.00£1.20/g
56g56 gram£63.53$85.00£1.13/g
84g84 gram£89.69$120.00£1.07/g
Listing description

Silver bubble trim. You might find some string or perlite inside please just remove and enjoy sorry for the inconvenience.

Live flower on LittleBiggy now

See all