
*THAI WEED* THAI-STICK - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 10g | 10 grams thai stick | £28.71 | $38.00 | £2.87/g |
| 14g | 14 grams thai stick | £34.76 | $46.00 | £2.48/g |
| 28g | 28 grams thai stick | £64.23 | $85.00 | £2.29/g |
| 56g | 56 grams thai stick | £113 | $150.00 | £2.02/g |
| 100g | 100 grams thai stick | £197 | $261.00 | £1.97/g |
Price history
Tracked since 16 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.97/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (70% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Thai Weed, Also Known As Thai Stick, Is A Strain Of Cannabis Originating From Thailand. It Is Renowned For Its Unique Characteristics, Compressed Block And Distinctive Smell Thai Weed Is Known For Its Energetic And Uplifting Effects, Ofte…



