biggysearch ♥ LB status

PRESTIGOUS WORLDWIDE LANDRACES MENU

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Your Natural Medicine has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-25 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
7g7 grams cream of wisdom£30.18$40.00£4.31/g
10g10 grams mimosa thai£18.86$25.00£1.89/g
10g10 grams 2 x 5 landrace of your choice£45.27$60.00£4.53/g
14g14 grams durban poison£37.72$50.00£2.69/g
14g14 grams cream of wisdom£56.59$75.00£4.04/g
20g20 grams mimosa thai£30.18$40.00£1.51/g
20g20 grams 4 x 5 landrace your choice£82.99$110.00£4.15/g
28g28 grams durban poison£67.15$89.00£2.40/g
30g30 grams mimosa£52.81$70.00£1.76/g
30g30 grams mimosa thai£56.59$75.00£1.89/g
Listing description

Putting all of our EXCELLENT Landraces under one roof ;)

Live flower on LittleBiggy now

See all