
Skywalker OG
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 7g | 7 g | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g shake | £34.00 | $45.00 | £2.43/g |
| 14g | 14 g | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g shake | £60.45 | $80.00 | £2.16/g |
| 28g | 28 g | £162 | $214.00 | £5.77/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£2.16/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (67% cheaper).
Seller: Cannabis Cannibals has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 2,000+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
NEW BATCH 15/03/26 NEW PRICES Strong stone very popular strain. I assume needs no introduction but here's a description: THC: 20% - 25%, CBD: 2% Skywalker OG, also known as "Skywalker OG Kush" to many members of the cannabis co…



