biggysearch ♥ LB status

WATERMELON ZKITTLEZ TRIM

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-18 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
28g28 gram£37.41$50.00£1.34/g
28g28 gram£39.50$50.00£1.41/g
56g56 gram£67.34$90.00£1.20/g
56g56 gram£71.10$90.00£1.27/g
84g84 gram£93.52$125.00£1.11/g
Listing description

Watermelon Zkittlez trim.

Live flower on LittleBiggy now

See all