biggysearch ♥ LB status

Budget Hash Option

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Hash Sultan has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
7g7 grams chocolate£29.68$40.00£4.24/g
7g7 grams tropicana cherry£29.68$40.00£4.24/g
14g14 grams chocolate£59.36$80.00£4.24/g
14g14 grams tropicana cherry£59.36$80.00£4.24/g
28g28 grams chocolate£119$160.00£4.24/g
28g28 grams tropicana cherry£119$160.00£4.24/g
56g56 grams chocolate£215$290.00£3.84/g
56g56 grams tropicana cherry£215$290.00£3.84/g
each1 slab (bar) chocolate£297$400.00size unclear
each1 slab (bar) tropicana cherry£297$400.00size unclear
Listing description

Budget Hash Option - Dark Chocolate Mousse. Budget does NOT mean that it's not good. We do NOT sell crappy hash. It's just not top tier like our other premium mousse option. However, it is not much different. Still amazing hash at an amazi…

Live hash on LittleBiggy now

See all