
BISCOTTI TRIM
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 28g | 28 gram | £39.50 | $50.00 | £1.41/g |
| 56g | 56 gram | £71.10 | $90.00 | £1.27/g |
Listing description
Biscotti trim

| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 28g | 28 gram | £39.50 | $50.00 | £1.41/g |
| 56g | 56 gram | £71.10 | $90.00 | £1.27/g |
Biscotti trim