
Top Shelf Exotics - Imported Loose Flower
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 g yuzu candy 🇺🇸 tester | £17.38 | $22.00 | £8.69/g |
| 3g | 3 x 3g exotics strains | £79.00 | $100.00 | £26.33/g |
| 3.5g | 3.5 g gumbotopia🇺🇸 | £35.55 | $45.00 | £10.16/g |
| 3.5g | 3.5 g cosmic candy 🇺🇸 | £39.50 | $50.00 | £11.29/g |
| 3.5g | 3.5 g gumbomania 🇺🇸 | £43.45 | $55.00 | £12.41/g |
| 3.5g | 3.5 g yuzu candy 🇺🇸 | £43.45 | $55.00 | £12.41/g |
| 3.5g | 3.5 g royal berry🇺🇸 | £47.40 | $60.00 | £13.54/g |
| 5g | 5 g yuzu candy smalls 🇺🇸 | £43.45 | $55.00 | £8.69/g |
| 5g | 5 g candy gas smalls 🇺🇸 | £47.40 | $60.00 | £9.48/g |
| 7g | 7 g gumbotopia🇺🇸 | £67.15 | $85.00 | £9.59/g |
| 7g | 7 g cosmic candy 🇺🇸 | £75.05 | $95.00 | £10.72/g |
| 7g | 7 g gumbomania 🇺🇸 | £79.00 | $100.00 | £11.29/g |
| 7g | 7 g yuzu candy 🇺🇸 | £79.00 | $100.00 | £11.29/g |
| 7g | 7 g royal berry🇺🇸 | £86.90 | $110.00 | £12.41/g |
| 10g | 10 g yuzu candy smalls 🇺🇸 | £79.00 | $100.00 | £7.90/g |
| 10g | 10 g pink gumbo smalls 🇺🇸 | £90.85 | $115.00 | £9.08/g |
| 10g | 10 g royal berry smalls | £90.85 | $115.00 | £9.08/g |
| 10g | 10 g gumbomania smalls 🇺🇸 | £97.17 | $123.00 | £9.72/g |
| 14g | 14 g cosmic candy 🇺🇸 | £126 | $160.00 | £9.03/g |
| 14g | 14 g gumbotopia🇺🇸 | £130 | $165.00 | £9.31/g |
| 14g | 14 g royal berry🇺🇸 | £142 | $180.00 | £10.16/g |
| 14g | 14 g yuzu candy 🇺🇸 | £142 | $180.00 | £10.16/g |
| 14g | 14 g gumbomania 🇺🇸 | £150 | $190.00 | £10.72/g |
| 20g | 20 g yuzu candy smalls 🇺🇸 | £150 | $190.00 | £7.50/g |
| 20g | 20 g candy gas smalls 🇺🇸 | £154 | $195.00 | £7.70/g |
| 20g | 20 g pink gumbo smalls 🇺🇸 | £158 | $200.00 | £7.90/g |
| 20g | 20 g royal berry smalls 🇺🇸 | £158 | $200.00 | £7.90/g |
| 28g | 28 g gumbomania 🇺🇸 smalls & dust | £149 | $188.00 | £5.30/g |
| 28g | 28 g pink gumbo dust/smalls | £158 | $200.00 | £5.64/g |
| 28g | 28 g cosmic candy 🇺🇸 | £249 | $315.00 | £8.89/g |
| 28g | 28 g gumbotopia🇺🇸 | £253 | $320.00 | £9.03/g |
| 28g | 28 g yuzu candy 🇺🇸 | £263 | $333.00 | £9.40/g |
| 40g | 40 g candy gas smalls 🇺🇸 | £276 | $350.00 | £6.91/g |
| 40g | 40 g pink gumbo smalls 🇺🇸 | £292 | $370.00 | £7.31/g |
| 40g | 40 g yuzu candy smalls 🇺🇸 | £300 | $380.00 | £7.50/g |
| 50g | 50 g speaker knockers -dust/smalls | £158 | $200.00 | £3.16/g |
| 60g | 60 g royal berry smalls n dust 🇺🇸 | £253 | $320.00 | £4.21/g |
| each | 2 z top shelf 🇺🇸 | £514 | $650.00 | size unclear |
| each | 4 z top shelf 🇺🇸 | £948 | $1,200.00 | size unclear |
| each | 8 z top shelf 🇺🇸 | £1,580 | $2,000.00 | size unclear |
| each | 16 z top shelf 🇺🇸 | £2,844 | $3,600.00 | size unclear |
Listing description
Imported top shelf exotics with free UK tracked 24 shipping. Only the best quality, cleanest smokes and always at a competitive price. Current stock: 20/7/26 Pink Gumbo - pink kush x gumbo. Probably nicest one we've had in. Strong indi…





