
Flavours & Flowers
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 1 3.5g gushers | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 1 7g gushers | £50.63 | $67.00 | £7.23/g |
| 14g | 1 14g gushers | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 3 price changes recorded across 3 sizes. The cheapest size (14g) is 86% above its first tracked price and at its highest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 1 3.5g gushers | £26.45 | £22.67 | £26.45 | 9 Aug 2026 | 1 (last 4 Sep 2026) |
| 7g | 1 7g gushers | £50.63 | £50.63 | £50.63 | 5 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 1 14g gushers | £98.23 | £50.63 | £98.23 | 7 Aug 2026 | 2 (last 26 Sep 2026) |
How this compares
£7.02/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% dearer).
Seller: Weed world has 1 live listing on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 250+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Weed World Flavours & Flowers 🌸🔥 Locally grown from growers we personally know, everything is team tested — quality flower is our standard. Strain images above, all labeled for easy browsing. Strains available Gushers More flower…



