
MIX AND MATCH 7G
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g star dawg | £46.85 | $62.00 | £6.69/g |
| 7g | 7 g super lemon haze | £49.87 | $66.00 | £7.12/g |
| 7g | 7 g tropicana cherry | £52.89 | $70.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g rainbow zoap | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g mandarin sunset | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g malibu marker | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g gumbo | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g widow bomb | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g the glove | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g pink runtz | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g amarena de limon | £58.18 | $77.00 | £8.31/g |
| 7g | 7 g el chapo og | £58.94 | $78.00 | £8.42/g |
| 7g | 7 g american pie | £58.94 | $78.00 | £8.42/g |
| 7g | 7 g runtz 33 | £58.94 | $78.00 | £8.42/g |
| 7g | 7 g street heat | £58.94 | $78.00 | £8.42/g |
| 7g | 7 g big meech | £58.94 | $78.00 | £8.42/g |
| 7g | 7 g tenco: wagyu | £60.45 | $80.00 | £8.64/g |
| 7g | 7 g zenergy | £60.45 | $80.00 | £8.64/g |
| 7g | 7 g super cherries | £65.74 | $87.00 | £9.39/g |
| 7g | 7 g blue lobster | £68.00 | $90.00 | £9.71/g |
| 7g | 7 g versace x lcg | £68.00 | $90.00 | £9.71/g |
| 7g | 7 g strawberry guava | £68.00 | $90.00 | £9.71/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 22 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g star dawg | £46.85 | £46.85 | £46.85 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g super lemon haze | £49.87 | £49.87 | £49.87 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g tropicana cherry | £52.89 | £52.89 | £55.16 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 7g | 7 g rainbow zoap | £55.91 | £55.91 | £58.18 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 7g | 7 g mandarin sunset | £55.91 | £55.91 | £55.91 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g malibu marker | £55.91 | £55.91 | £55.91 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g gumbo | £55.91 | £55.91 | £55.91 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g widow bomb | £55.91 | £55.91 | £55.91 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g the glove | £55.91 | £55.91 | £55.91 | 3 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g pink runtz | £55.91 | £55.91 | £55.91 | 3 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g amarena de limon | £58.18 | £58.18 | £58.18 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g el chapo og | £58.94 | £58.94 | £58.94 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g american pie | £58.94 | £58.94 | £58.94 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g runtz 33 | £58.94 | £58.94 | £58.94 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g street heat | £58.94 | £58.94 | £58.94 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g big meech | £58.94 | £58.94 | £58.94 | 29 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g tenco: wagyu | £60.45 | £60.45 | £60.45 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g zenergy | £60.45 | £60.45 | £60.45 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g super cherries | £65.74 | £65.74 | £65.74 | 22 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g blue lobster | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g versace x lcg | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g strawberry guava | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 7 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£6.69/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: Thewizardofoz420 has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 4,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
BUD FLOWER WEED MIX AND MATCH SPECIAL Get your favorite flavors at a discounted price! Passing on the savings we get from shipping onto you. You must purchase at least 𝟮 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗦 in the Mix & Match to qualify for this disco…



