
MOROCCAN GOLD BELDIA HASH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g extra stealth fast shipping | £18.89 | $25.00 | £5.40/g |
| 7g | 7 g extra stealth fast shipping | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 g extra stealth fast shipping | £64.23 | $85.00 | £4.59/g |
| 28g | 28 g extra stealth fast shipping | £113 | $150.00 | £4.05/g |
| 50g | 50 g extra stealth fast shipping | £181 | $240.00 | £3.63/g |
| 100g | 100 g extra stealth fast shipping | £340 | $450.00 | £3.40/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.40/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (63% cheaper).
Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
An oldschool classic we have brought back. Harder on the texture side but burns beautiful. Hard hitting will have you stoned and relaxed. The smoke taste is exactly whats needed absolute quality.



