
*LEMON HAZE BLONDE HASH* (28G - 1 SLAB) - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 grams hash | £28.71 | $38.00 | £4.10/g |
| 14g | 14 grams hash | £52.89 | $70.00 | £3.78/g |
| 28g | 28 grams hash | £102 | $135.00 | £3.64/g |
| 50g | 50 grams hash | £162 | $215.00 | £3.25/g |
| each | 1 slab hash | £302 | $400.00 | size unclear |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.25/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (64% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
CHEAP!!!! WHILE STOCK LASTS Blonde Lemon Haze Hash is a premium quality hash with a slightly hard texture and a soft golden blonde appearance. It carries a fresh citrus aroma inspired by the classic Lemon Haze profile, blended with light e…



